جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی میتواند حمایتگر آثار انقلابی و ارزشی باشد.

محمدامین همدانی، مدیر خانه پویانمایی انقلاب اسلامی، با اشاره به داوری آثار بخش انیمیشن، اظهار کرد: از آنجا که مدیریت خانه پویانمایی انقلاب اسلامی هستم، بسیاری از کارها را دیده بودم و در داوری‌ها و مشاهده آثار فکر نمی‌کردم که آثار برایم تازگی داشته باشد، اما خوشبختانه آثار در سطح مناسبی بوده و بسیاری از آثار کار جدیدی بود.
وی افزود: از تازگی آثار بسیار تعجب کردم و انصافا اتفاق‌های نو و جدیدی را در کارها شاهد بودیم تا جایی که برای برخی از آثار پیگیری کردم تا از نزدیک با سازندگان آثار صحبت‌هایی داشته باشم و ارتباط لازم را با آنها حاصل کنم.
مدیرخانه پویانمایی انقلاب اسلامی تصریح کرد: همانطور که از عنوان جشنواره برمی‌آید، اهداف جشنواره در راستای حمایت از آثار انقلابی و ارزشی است و این جشنواره می‌تواند به نوعی حمایتگر این نوع آثار باشند.
وی بیان کرد: اصلی‌ترین کار جشنواره پس از زمان برگزاری آن است به این معنی که جشنواره پس از آئین اختتامیه‌اش باید حمایت‌های لازم را از برگزیدگان داشته باشند تا آنها بتوانند به کارشان ادامه دهند.
همدانی اظهار کرد: متأسفانه در این دوره از جشنواره اتفاقاتی رخ داد که جشنواره در زمان تعیین‌شده‌اش برگزار نشود که البته این اتفاق مربوط به دست‌اندرکاران جشنواره نبود. اگر جشنواره فرآیند عادی را در دوره بعدی طی کند و بتواند با نظم بیشتر اداره شود، بنظر می‌رسد به دیده شدن بهتر آثار کمک بیشتری خواهد کرد.

صفحه اصلی